2010 m. gruodžio 17 d., penktadienis

Sapnai ir pastrigimai sistemoje.
Seniai dienos bėra buvusios tokios vienodos. Gal kad jis Rumunijoj. Gal kad egzaminas artėja, išmokt daug, o motyvacijos kažką mokytis - 0, tad ir visas laisvas laikas, it kažkokia kankynė tarp px'izmo žiūrint Buffy ir graužiančios sąžinės, vos akim palietus konspektų krūvą.
Šalti snieguoti rytai, žibančios šviesom ir skaidrios naktys. N-tieji puodeliai arbatos. (O kiek jos dabar turiu! Šlovė "Presto" arbatos akcijoms RIMI.)

Dar sapnai ir sutapimai. Ženklai apie nepastovumą, netinkamumą, pabaigą... Ir krintančios nuo stalelio nuotraukos po sapnuoto išsiskyrimo. Ir keistas jausmas pabudus prisiminti akimirką, kai išeidamas žmogus dar atsisuka, pamoja ir pagalvoti, kad gal tai paskutinė akimirka gyvenime. Po šitiek visko. Bet juk būna. Yra. Bus.

Šventinė nuotaika kaip atėjusi, taip staiga ir dingo. Galutinai įstrigau lapkrity. T-o-t-a-l-i-a-i.

Paskutinė mano viltis - puodelis želės ir gritinėlėgrietinėlėgrietinėlė.
Bet iki tol dar reikia išgyventi.

Bus matyt.Can we pretend that airplanes
In the night sky
Are like shooting stars
I could really use a wish right now (wish right now, wish right now).

2 komentarai:

  1. anot sapninino paistalų išsiskyrimas reiškia, kad sutiksi gerą draugą arba laimė :D
    jei analizuojant rimčiau, tai gali būti baimė prarasti, tai, kas įprasta, pastovu. Gal tiesiog dėl nerimo, kad tas jis kažkur ne čia vyksta tokie pasąmonės žaidimai.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Teisingiau, matyt, nei pats orakulas išaiškinęs nebūtų. ;) Manau, kad tikra, jog sapninis išsiskyrimas atitinka gyvenimišką savaitinį išsiskyrimą. Mūsų pasąmonė mėgsta kodus. :)

    AtsakytiPanaikinti