2014 m. rugsėjo 19 d., penktadienis

Apie grožį ir ne (visiškai nieko naujo ar išskirtinai išmintingo)


 (Foto: iš internetų)

Šiandien važiuodama troleibusu nuklausiau vieną niekuo neypatingą pokalbį, kurio esmė man sukėlė šiek tiek  minčių. Tolėliau priekyje manęs sėdėjo mergina ir vaikinukas. Amžių nuspėti man sekasi gan sunkiai, bet jie atrodė kaip vyresnių klasių moksleiviai, sakyčiau besimokantys kokioje 10-11 klasėje. Merginos nepažinčiau dar kartą pamačiusi, bet vaikinukas tikrai traukė akį - neabejotinai klasės/mokyklos/kiemo gražuolis (ne subjektyviai, o objektyviai gražus, na, kaip B. Pittas ar D. Bekhemas). Kodėl čia svarbi išvaizda, tuoj pasakysiu.

Jiems besišnekučiuojant, iš kuprinės vaikinukas išsitraukė ausines ir kažkaip užsiminė, kad čia ne jo, o kažkokios merginos, kuri jam jas paskolino, suprask, visam laikui. Tada jis pradėjo pasakoti, kad kieme jį įsižiūrėjusi kažkokia panelė, kuri jam taip pat nuolat skolina (visam laikui) įvairius daiktus. Tarp jų ir ausines, kurias jis, turbūt, labai dažnai pameta. Jis lyg ir pasijuokė iš tos mergaitės, nes sakė, kad kartais iš jos pasiima (t.y. "pasiskolina") daiktus, kurių reikia ne jam, o, pavyzdžiui, jo draugui. Žodžiu, naudojasi tos mergaitės simpatija jam.

Galima pradėti teisinti tą vaikinuką, kad gal jis šiaip labai geras, mielas ar malonus vaikinas/žmogus, bet c'mon. Nejau kiekvienas neprisimintumėm išvaizdaus/kieto (galima pagalvoti ir apie mot. g. atvejus) klasioko/grupioko/kaimyno/draugo, kuriam kažkaip daug ko negaila. Nebūkim naivūs, gražiems žmonėms daugelis dalykų tiesiog paprasčiau. Žinau žinau, yra savų trūkumų ir jiems, net susijusių su nepasitikėjimu savimi, kai nežinai, ar su tavim bendrauja dėl vidinių tavo savybių ar išorinių bruožų. Bet vėl, būkim realistai. Grožis tikrai yra svarbu. Kitaip nesipraustume, nesišukuotume, nesidažytume, nepirktume stilingų drabužių, nesektume Holivudo žvaigždžių gyvenimų, neskaitytume mados blogų. Kad grožis vis dar valdo pasaulį - čia faktas. Ar jį išgelbės, čia jau kitas klausimas. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą