2009 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis

Supratimas ir susipratimas arba nauji atradimai
Atradimų savaitė. Prasidėjusi antradienine senelės palėpės švarinimo akcija (Rezultatai neblogi: mamos jaunystės batai grįžę į mada.), prasitęsusi butu Antakalnyje ir užsibaigusi smulkiais apmąstymais ir mažyčiais atradimukais. :)

...
Visgi labiausiai prie "senovės" padeda prisiliesti daiktai. Neneigiu muzikos įtakos. Kiek sunkiau man su filmais. Ir nereikia labai gilintis į sentimentus, bet liesdamas senelių ar prosenelių daiktu nejučia susimąstai. Apie ką konkrečiai - per daug individualu. Bet šiaip ar taip, veikia.

Visada jaučiau silpnybę senovinėms nuotraukoms. Turbūt tiesa, kad fotografija pasisavina fotografuojamo žmogaus dvasios dalelę. Būtent ją ir junta po daugelio metų į nespalvotą nuotrauką žvelgiantis anūkas ar proanūkis. Tėvai, seneliai, proseneliai... Daugiau nei giminės šaknys.

Keičiant toną ir einant prie kitokių vertybių galima paminėt butą, kurį visgi radom nuomot su R Antakalny. Valiovaliovalio! Nebus barako (minia pritariančių, tik pat smerkiančių). Anyway... Jaučiu, jog MAN privatumo reikia daugiau nei normaliam žmogui. O jau kaip bus - pažiūrėsim. :)

Kas liečia smulkesnius atradimus:
1) "Goo Goo Dolls". Smth old&new in my playlist.
2) Jei nesiskubinsi lipti per langą, sulauksi atveriamu durų (netiesiogine prasme).
3) Supratimas ir susipratimas.
4) Naujų draugų ieškojimas senuose (dar mintyse augantis projektas, laukiantis start'o).

...
O aš laukiu lietaus.

2 komentarai:

  1. Ir aš laukiu lietaus...
    O Dėl buto sveikinu labai :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gal sulauksim. :) Negali gi amžinai nelyti. ;D
    Ačiū. ;)

    AtsakytiPanaikinti